REGULAMIN

KONTAKT

Telefon: (+48) 696 04 65 95

E-mail: info@morawka.pl

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie pola!

ZAMÓWIENIA

Aby zamówić lampę wystaczy wysłać mail na adres info@morawka.pl lub w formularzu kontaktowym napisać nazwę lampy ewentualnie wersję, ilość sztuk oraz adres do wysyłki wraz z numerem telefonu dla kuriera. W mailu zwrotnym podaję Państwu dane do przelewu oraz informuję ile czasu zajmie realizacja zamówienia.

 

POWRÓT DO PRACOWNI

STUDIO

PRACOWNIA-SKLEP

LAMPA PISTON

Lampa stojąca Piston doskonale wpisuje się w nurt ECO-designu. Główny element klosza wykonany jest z plastikowego kanistra po wodzie, który pochodzi z recyclingu, natomiast reszta elementów wykonana jest z naturalnej niemalowanej sklejki.

Lampa Piston daje piękne światło i tworzy przyjemną atmosferę. Wewnętrzny "cylinder" rozprasza światło, a zewnętrzne profile z naturalnej sklejki nadają mu miodową ciepłą barwę. Dzieki otwartej dolnej i górnej części światło wydostaje się oświetlając ścianę oraz sufit niczym kinkiet oraz stanowi dobre źródło światła do czytania.

Inspiracją do stworzenia tej lampy były zainteresowania motoryzacyjne i modelarskie, a kształt lampy przypomina radiator silnika dwusuwowego. Stąd też nazwa Piston (z ang. tłok)

Stojak lampy HEMMA w komplecie. Proszę podać który stojak wysłać; podłogowy czy stołowy. Należy stosować żarówki LED lub energooszczędne.

Cena zestawu wynosi 189pln.

Cena przesyłki na terenie Polski wynosi 14,90pln. Czas realizacji około 3 dni.