REGULAMIN

KONTAKT

Telefon: (+48) 696 04 65 95

E-mail: info@morawka.pl

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie pola!

ZAMÓWIENIA

Aby zamówić lampę wystaczy wysłać mail na adres info@morawka.pl lub w formularzu kontaktowym napisać nazwę lampy ewentualnie wersję, ilość sztuk oraz adres do wysyłki wraz z numerem telefonu dla kuriera. W mailu zwrotnym podaję Państwu dane do przelewu oraz informuję ile czasu zajmie realizacja zamówienia.

 

POWRÓT DO PRACOWNI

STUDIO

PRACOWNIA-SKLEP

LAMPA OBLIVION

Lampa Oblivion również nawiązuje do nurtu ECO-designu przez wykorzystanie naturalnych materiałów oraz elementy wykonane z tektury falistej pochodzącej oczywiście z recyclingu.

Oblivion lamp to duża wisząca lampa doskonale nadająca się do salonu lub innego przestronnego wnętrza. Połączenie nowoczesnej formy z tradycyjnymi materiałami tworzy interesujący efekt który sprawdzi się w wielu wnętrzach. W zależności od zastosowanego źródła światła można uzyskać różne efekty wizualne jakie tworzy ażurowa konstrukcja klosza. Zawsze jednak można liczyć na dobre oświetlenie dolnych partii wnętrza.

Oprawka w kolorze białym w komplecie. Należy stosować żarówki LED lub energooszczędne. Nie stosować żarówek tradycyjnych!

Cena lampy z oprawką wynosi 239pln.

Cena przesyłki na terenie Polski wynosi 14,90pln. Czas realizacji około 3 dni.